Jak rezerwować?

 

Jesteś po raz pierwszy w naszym serwisie? Nie wiesz jak zarezerwować i wykupić wymarzoną ofertę wakacyjną? Z przyjemnością Ci to ułatwimy przedstawiając zaledwie kilka kroków dzielących Cię od wyjazdu. (jednocześnie zaznaczamy, że wypełnienie formularza rezerwacyjnego NIE jest jednoznaczne z dokonaniem wiążącej rezerwacji i NIE wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów).

Krok 1:

Zapraszamy do przejrzenia naszych wakacyjnych ofert. Można tego dokonać wybierając interesujące kryteria w wyszukiwarce ofert

Krok 2:

Z wyświetlonej listy ofert należy wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Każda oferta zawiera szczegółowy opis hotelu, atrakcji dla turystów, sposobów wyżywienia, dat możliwych wyjazdów itp. Po sprawdzeniu czy dana oferta jest dostępna wybieramy przycisk dalej.

Krok 3:

Jeśli wybrano możliwość dokonania "Rezerwacji wstępnej" system poprosi o wypełnienie krótkiego zgłoszenia-zapytania. Należy wpisać informacje na temat ilości uczestników wycieczki (także dzieci), podać ich imiona i nazwiska oraz daty urodzenia, dane teleadresowe, telefon kontaktowy oraz adres mailowy. Jeżeli masz specjalne życzenia dotyczące pobytu, np.: pokój z widokiem na morze, pokój na parterze, łóżko podwójne itp. uprzejmie prosimy o Kontakt z nami.

Krok 4:

Po wypełnieniu formularz zostanie przesłany do naszego Systemu Rezerwacji. Po potwierdzeniu dostępności miejsc zgłosi się do Ciebie nasz pracownik, który od tej pory będzie Twoim opiekunem w dalszym procesie rezerwacji. Od niego otrzymasz dokumenty rezerwacji, które należy dokładnie przeczytać, wydrukować, czytelnie podpisać i przesłać zeskanowane na adresbiuro@mariabiuro.pl lub faxem na numer 67 262 83 60.

Krok 5:

Po otrzymaniu wypełnionych dokumentów poprosimy o dokonanie wpłaty (o szczegółach płatności poinformujemy Państwa w momencie wysyłania dokumentacji - patrz Krok 4) za pomocą przelewu lub gotówką w naszym salonie sprzedaży. Gdy tylko pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, otrzymasz telefonicznie lub mailowo, potwierdzenie stałej rezerwacji. Dokumenty podróży możesz odebrać w dniu wyjazdu, w ustalonym miejscu na lotnisku, w autokarze, lub zostaną one przesłane pocztą pod wskazany adres. 

Ostatni krok to...pakowanie walizek i wyjazd na wakacje :-) 

Życzymy wszystkim pięknej pogody i wspaniałego wypoczynku !
Zapraszamy ponownie
Biuro MARIA